Turite klausimų? Skambinkite: +370 679 17369 darbo laikas: I-V 10-19 val. VI 9-16 val.

Apie mus

https://www.kambariodurys.eu/uploads/images/titulinis/Juodas.jpg

UAB “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Su durimis dirbame jau nuo 2005 metų. Per ilgą darbo laikotarpį suformavome patyrusių specialistų komandą bei asortimentą, kuriuo randame sprendimus net išrankiausiam užsakovui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų, esame orientuoti į aukštos kokybės vidaus bei lauko duris žemiausiomis kainomis. Įvertinę situaciją dėl padėties Ukrainoje, PAREIŠKIAME, kad stabdome užsakymų siuntimą iš Rusijos ir Baltarusijos gamintojų. Tokiu būdu prisidedame prie politinės valios neremti verslo valstybėse - agresorėse.

Mūsų meistrai, turintys 10-15-os metų darbo patirtį, randa pačius paprasčiausius ir pigiausius sprendimus nestandartinėms angoms. Pirkėjui siūlome platų durų asortimentą bei spalvų gamą, visus priedus, susijusius su durimis, pas mus perkamų prekių komplektavimą, pristatymą ir montavimą visoje Lietuvoje. Vadovaujamės principu rasti pirkėjui pigiausią ir optimaliausią sprendimą.

2016 metais mūsų asortimentą papildė kokybiškos ir ypač šiltos lauko medinės durys, atitinkančios aukščiausius šilumos ir sandarumo reikalavimus. Klientų patogumui tiekiame ir stropiai atrinktas laiptinės seifines duris, bei nebrangias metalines technines duris.

2019 metais išplėtėme verslą į Latvijos ir Estijos rinkas, kur iškart tapome pastebimais. Siekdami sklandesnio užsakovų aptarnavimo 2020 metais suformavome prekių logistikos ir paruošimo sandėlius, kur 4000 kv.m. talpiname apie 12000 vnt. įvairiausių durų.

Atstovaujame prekinius ženklus Morelli, Rucetti, Kuchinox, Novamet, Laveo, Doorsy, OptimDoors, NSdoors, Slidors, Velldoris, DILUX, Samani.

2009 metais pradėjo veikti elektoninis www.kambariodurys.eu puslapis.

2020 metais sėkmingais startavo elektroninės prekybos platformos www.laukodurys.lt.

 
  Generate PDF