Turite klausimų? Skambinkite: +370 679 17369 darbo laikas: I-V 10-19 val. VI 9-16 val.

Medinės lauko durys

Medinės lauko durys

 

 

Kokybiškos lauko durys gali Jūsų namams suteikti ne tik daugiau saugumo, tačiau ir papuošti juos. Rinkitės funkcionalias duris, kurios tarnaus ne vienerius metus ir kurias mes galime Jums pasiūlyti. Pagal kiekvieno kliento poreikius gaminamos durys yra ne tik tvirtos, tačiau ir stilistikai patrauklios, atrodo taip, kaip klientui labiausiai patinka.

Medinės lauko durys namui: ilgaamžiškumas ir stilius

Medinės lauko durys gali būti labai įvairios, tad prisitaikydami prie klientų poreikių bandome jiems pasiūlyti tai, kas geriausiai atitinka jų pageidavimus. Durys gali būti gaminamos su keturių stiklų stiklo paketu, kuris suteikia joms daugiau saugumo, taip pat, su išoriniu stiklu, kurio spalvinė gama varijuoja nuo juodi iki matinio.

Medinės lauko durys namui taip pat papildomai puošiamos dekoratyvine apdaila, tad tai durims suteikia galimybę tapti pačiu svarbiausiu eksterjero akcentu.

Lauko durys medinės – saugiam gyvenimui

Nors galime pasiūlyti net 24 skirtingų spalvų duris, tačiau daugiausia dėmesio skiriame saugumui bei patvarumui.  Lauko durys medinės yra būtent todėl, kad medis užtikrina saugumą, tvirtumą bei stabilumą. Žinoma, tai nereiškia, kad medinės lauko durys kaina prasme bus labai nepatrauklios piniginei.

Tikrai ne, kadangi mes siūlome duris pagal individualius poreikius – ypač konkurencingomis kainomis. Kartą pasirinkę kokybiškas duris bent jau kelis dešimtmečius galėsite nesukti galvos dėl jų funkcionalumo, tad vertinkite kokybę, kuri derinama su stiliumi.

Laukodurys.lt – saugesniam gyvenimui!

 

TORINO (980)

1610 €