Turite klausimų? Skambinkite: +370 679 17369 darbo laikas: I-V 10-19 val. VI 9-16 val.

Grindjuostės

Kokybiškos grindjuostės atlieka labai svarbią funkciją. Jos ne tik dekoruoja, tačiau ir apsaugo grindis bei sienas, suteikia galimybę išvengti papildomų nešvarumų, kuriems pašalinti kitu atveju gali reikėti specialių valymo priemonių. Prekiaujame tik geriausios kokybės, pripažintų gamintojų grindjuostėmis, kurios tarnaus Jums ilgai, estetiškai papuoš kambarį, galiausiai, jų montavimas labai greitas, paprastas ir nereikalauja jokių pastangų bei žinių.

Grindjuostės internetu – pigios ir kokybiškos!

Mūsų siūlomos grindjuostės atitinka net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius, tad siūlome peržiūrėti pasiūlymus ir įsigyti namų dekoro elementus. Būdami tokie paprasti – jie tuo pačiu yra tokie reikšmingi, tad suteikite namams daugiau jaukumo. Juolab, reguliariai siūlome akcijas, kurios suteikia galimybę įsigyti tai, ko ieškote, kur kas pigiau.

Grindjuostės: kokios yra geriausios?

Baltos grindjuostės yra pats populiariausias, tačiau tikrai ne vienintelis pasirinkimas, tad ieškomi tinkamiausių – daugiausia dėmesio skriskite stiliui. Siūlome skirtingų spalvų dekoro elementus, kad pavyktų džiaugtis nuostabiai atrodančiais kambariais, kurių priežiūra – paprasta. Mėgstamos baltos grindjuostės, klasikinio stiliaus namuose dažniausiai pasirenkamos tamsiai rudos, taip pat, puikiai atrodo ir šviesiai rudos, kurios labai gražiai atrodo ne tik greta medinių grindų, tačiau ir kiliminės dangos. Jeigu patiems sunku rasti tinkamiausius namų puošybos elementus – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka!

Grindjuostės (plintusai) pagamintos iš MDF (padengtos durų gamyboje naudojama ekofaneruote) arba pušies ir alksnio masyvo.

Grindjuosčių spalvos idealiai atitinka durų spalvas.

- nereikia jokių papildomų sujungimo detalių (išorinių ir vidinių kampų ir pan.)
- tvirtinamos prie sienos visais būdais - ant tvirtinimo elementų, klijais ar tiesiog varžtais kiaurai